تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


دیرکل صدا و سیمای سیستان‌وبلوچستان اعلام کرد
نصب فرستنده‌های دیجیتال پر قدرت تلویزیونی در 2 ایستگاه

خبرگزاری فارس: مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان گفت: در دو ایستگاه قصرقند و بیرک، فرستنده‌های دیجیتال پر قدرت تلویزیونی در حال نصب است.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از روابط عمومی مرکز سیستان و بلوچستان، رضا رحیمی در دیدار با  نماینده مردم سراوان، زابلی و سیب سوران ضمن تشکر از نگاه ویژه نمایندگان استان به رسانه استانی اظهار داشت: مسئولان سازمان به استان سیستان و بلوچستان نگاه ویژه‌ای دارند و به همین دلیل در دو ایستگاه پر قدرت تلویزیونی، قصرقند و بیرک، فرستنده‌های دیجیتال پر قدرت تلویزیونی در حال نصب است.

 وی افزود: امیدواریم تا ماه مبارک رمضان، این فرستنده‌ها راه‌اندازی شوند و مردم استان بتوانند 16 کانال تلویزیونی و 10 کانال رادیویی را در مناطق قصرقند، زابلی، ایرانشهر، سراوان و منطقه دشتیاری با کیفیت بسیار خوبی دریافت کنند.

 مدیرکل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان با اشاره به امکاناتی که از سوی دولت در اختیار صدا و سیما قرار گرفته از این روند تشکر کرد.....

رحیمی خاطرنشان کرد: صدا و سیمای این مرکز اهتمام ویژه‌ای برای تولید برنامه‌های بومی و استفاده حداکثری از نیروهای خلاق و توانمند بومی قائل است و تولید موسیقی و نماهنگ با گویش‌های سیستانی و بلوچستانی و به صورت مشترک را در دستور کار دارد.

 وی گفت: به حول قوه الهی به زودی پخش برنامه‌های شبکه هامون به 20 ساعت افزایش خواهد یافت.

 نماینده مردم سراوان، زابلی و سیب سوران هم ضمن تشکر از زحمات مدیران و کارکنان رسانه استانی، گفت: شبکه استانی سیما نقش خوبی در احیا فرهنگ بومی ایفا می‌کند و تا جایی که امکان دارد نسبت به پوشش کامل و صددرصدی استان اقدام شود به ویژه اگر دیجیتال شود که خیلی بهتر خواهد بود.

 هدایت‌الله میرمرادزهی اعلام آمادگی کرد تا از تریبون خانه ملت صدای رسانه ملی و استانی و مشکلات آنان را به گوش مسئولان نظام برساند.
طبقه بندی: اخبار استان، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه