تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس: طی مراسمی و با حضور مسئولان استانی و محلی، مجتمع فرهنگی ـ تربیتی علی‌ابن‌ابیطالب (ع) کمیته امداد ایرانشهر افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل ازروابط عمومی کمیته امداد سیستان و بلوچستان، مراسم افتتاحیه مجتمع فرهنگی ـ تربیتی حضرت علی‌ابن‌ابیطالب (ع) ایرانشهر با حضور مدیرکل کمیته امداد استان، مدیر امور فرهنگی و آموزش استان، امام جمعه شهرستان، فرماندار، جمعی از مسئولان، امدادگران و دانش‌آموزان مجتمع ایرانشهر برگزار شد.

امام جمعه شهرستان ایرانشهر در این مراسم با ابراز خرسندی از انجام فعالیت‌های بسیار گسترده و سازنده این مجتمع و گام مهمی که در راستای شکوفایی استعدادهای نونهالان برداشته شده است به عنوان گوشه‌ای از خدمات نهاد مقدس امام راحل یاد کرد.

حجت‌الاسلام محمدجواد عبداللهی افزود: با توجه به وضعیت نابسامان فرهنگی در جامعه پرداختن به مسائل فرهنگی بسیار اهمیت دارد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی سیستان و بلوچستان نیز با اشاره به آیاتی از قرآن مجید و تجلیل از مقام والای پیامبر، توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم کرد.

محسن مسعودیان راد اظهار داشت: امداد بعد از گذشت سه دهه به یک گنجینه گرانبهایی به نام دانش‌آموزان، نوجوانان توانمندی دسترسی پیدا کرده که در عرصه‌های علمی، مجامع دانشگاهی و در زمینه‌های ورزشی در سطح استان، کشوری و بین‌المللی درخشش والایی دارند و ما شاهد موفقیت بسیار بالای این عزیزان هستیم.

وی بیان داشت: این نهاد به منظور حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت با ارائه خدمات تحصیلی بستر مناسبی را برای ادامه تحصیل آنان فراهم کرده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ایرانشهر هم در این مراسم گفت: در سال تحصیلی گذشته، تعداد 20 نفر از دانش‌آموزان تحت حمایت در کنکور ثبت‌نام کرده‌اندکه تعداد 16 نفر از آنها از این مجتمع در سال 91 به مراکز آموزش عالی راه یافتند و از ابتدای تأسیس این مجتمع قریب به 100 نفر از دانش‌آموزان در مراکز دولتی، نهادها و مؤسسات مشغول به خدمت می‌باشند.

محمدعلی تراقویی افزود: این نهاد به منظور حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت با ارائه خدمات تحصیلی بستر مناسبی را برای ادامه تحصیل آنان فراهم کرده است.

مدیر مجتمع فرهنگی ـ تربیتی علی‌ابن‌ابیطالب (ع) ایرانشهر هم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های تربیتی، پرورشی پرداخت و در پایان به عوامل اجرایی، راه یافتگان به مراکز آموزش عالی و دانش‌آموزان برتر علمی هدایایی به رسم یادبود اعطا شد.

طبقه بندی: اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه