تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر  پرس  - مردم همیشه در صحنه شیعه و سنی ایرانشهر با شرکت در راهپیمایی 13 آبان و سردادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، یک بار دیگر استکبار ستیزی خود را به اثبات رساندند.

در این راهپیمایی که از مقابل فرمانداریتا مسجد آل رسول ایرانشهر برگزار شد، شرکت کنندگان با سردادن شعارهای ˈمرگ بر آمریکا، مرگ بر صهیونیسم، مرگ بر انگلیس و سیزدهم آبان ماه یوم الله یوم اللهˈ یاد و خاطره شهدای دانش آموز و دانشجو را گرامی داشتند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی ایرانشهر در جمع راهپیمایان در مقابل مسجد آل رسول این شهرستان از حضور با شکوه مردم بخصوص دانش آموزان و دانشجویان تقدیر کرد و گفت: در تمام زوایای 13 آبان مقاومت و پایداری ایرانیان در مقابل استکبار جهانی آشکار است.

حجت الاسلامˈعیسی بزمانیˈ با بیان اینکه 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره روز تقابل حق و باطل است، استکبار ستیزی را از مهمترین آرمان های انقلاب به عنوان یک حرکت اصیل اسلامی عنوان کرد.

وی بیان داشت: دلیل اصلی عصبانیت آمریکا از جمهوری اسلامی شکست های مکررش در مقابل ملت ایران است.

وی گفت: امروزه استکبار جهانی بیش از پیش دشمنی خود را با مردم و انقلاب اسلامی ایران نمایان ساخته است و هر آنچه در توان دارد برای تضعیف انقلاب به کار می برد.

وی افزود: آمریکا و صهیونیست جنایتکار باید بدانند راه پیشرفت ملت ایران هیچگاه با تدبیر به موقع رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم همیشه در صحنه متوقف نمی شود.
طبقه بندی: اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه