تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر نیوز - مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در منطقه «خان‌احمد» گچساران در محور نورآباد- گچساران خبرداد.

محمدرضا قنبری در گفت و گو با خبرنگار  ایرانشهر پرس منطقه کهگیلویه و بویراحمد گفت: این واژگونی منجر به مصدوم‌شدن 14 مسافراتوبوس شد.

واژگونی اتوبوس

وی با بیان اینکه این اتوبوس با 40 دانش‌آموز دختر در قالب کاروان راهیان‌نور از استان سیستان و بلوچستان به مقصد مناطق عملیاتی در حرکت بود، اظهارکرد: این تصادف در ساعت 13:27 روز چهارشنبه در یک پیچ در منطقه خان احمد گچساران رخ داد.

مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از 14 مصدوم این حادثه یک تن راننده اتوبوس، سرپرست کاروان و 12 تن دیگر دانش‌آموزان بودند که دو مصدوم سرپایی درمان و مرخص شدند و حال دو مصدوم دیگر نیز وخیم است.

قنبری اضافه کرد: چهار دستگاه آمبولانس اورژانس 115 و دو دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به همراه نهادهای امدادی به محل تصادف اعزام شدند.

سرهنگ منوچهر سیاهپور رییس پلیس‌راه کهگیلویه وبویراحمددرباره وا‍‍ژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور گچساران –نورآباد به ایرانشهر نیوز گفت:  در ساعت 13 و 27 دقیقه امروز چهارشنبه، یکم آذر ماه ماموران انتظامی پس از اطلاع از وقوع یک مورد سانحه‌رانندگی در کیلومتر 30 شهر گچساران، بلافاصله در محل وقوع حادثه حاضر شدند.

وی اظهارکرد: در بررسی ماموران پلیس‌راه مشخص شد یک دستگاه اتوبوس مسافربری حامل اردوی دانش‌آموزان که از شهر نیكشهر استان سیستان و بلوچستان به سمت خوزستان در حرکت بود، در نزدیکی منطقه «خان‌احمد» از توابع شهرستان گچساران واژگون شد که مجروحان حادثه به بیمارستان گچساران انتقال داده شدند.

رییس پلیس‌راه کهگیلویه وبویراحمد افزود: طبق بررسی‌های کارشناسان پلیس‌راه علت وقوع این حادثه عدم‌توانایی راننده اتوبوس در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه در پیچ بود.
طبقه بندی: اخبار استان، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه