تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 60کیلوگرم مواد مخدر از یک دستگاه اتوبوس در شهرستان ایرانشهر خبر داد.به نقل از پایگاه خبری پلیس، رضا ناظری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان‌وبلوچستان اظهار داشت: در پی اطلاع از فعالیت باندی که مواد مخدر را از شهرستان زاهدان به شهرستان ایرانشهر و از آن طریق با خودروها‌ی اتوبوس مسافربری به سایر استان‌ها منتقل می‌کنند موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از مدت حدود یک ماه کار اطلاعاتی با همکاری ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر در مورخه 15/11/91 موفق شدند یک دستگاه اتوبوس را که حامل مواد مخدر بوده را شناسایی و درحالی که از ایرانشهر به طرف کرمان درحرکت بوده را تعقیب ومراقبت کنند.

این مقام انتظامی افزود: اتوبوس مورد نظر در ایستگاه بازرسی مسجد ابولفضل توقیف و خودرو جهت بازرسی به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر ایرانشهر منتقل شد.

ناظری گفت: در بازرسی دقیق و فنی از خودرو ماموران موفق شدند مقدار 61 کیلو گرم مواد مخدر تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود را کشف وضبط ودر این رابطه دو نفر به نام‌های «کیومرث ـ ف و عبدالقیوم ـ ق» رادستگیر کنند.

گفتنی است، متهمین پس ازتشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

طبقه بندی: اجتماعی،  اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه