تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس-آیین گرامیداشت ایام الله دهه فجر و جشن بزرگ انقلاب با حضور مسوولان دستگاههای اجرایی و اقشار مختلف شیعه و سنی در مسجد رحمانیه اهل سنت ایرانشهر برگزار شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان جمعه شب در این آیین که علمای شیعه و سنی، طلاب و معتمدین نیز حضور داشتند، گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز در دنیا پرچمدار وحدت، اتحاد، صلح و دوستی است.

حجت الاسلام ˈعباس دانشیˈ افزود: جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری در جهان است که بدون وابستگی به هیچ قدرتی توانسته عرصه های مختلف را طی کند و به الگوی کشورهای جهان تبدیل شود.

وی بیان کرد: پیشرفت های روز افزون ملت مسلمان ایران دشمنان را به وحشت انداخته و به همین سبب در تلاشند با ترفندهای مختلف میان مسلمانان اختلاف و درگیری ایجاد کنند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: عزت، اقتدار و تمامی موفقیت های امروز ایران اسلامی مرهون وحدت وهمبستگی ملت مسلمان ایران اعم از شیعه و سنی است که با قرار گرفتن در کنار یکدیگر توانستند توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

وی افزود: علمای شیعه و سنی با بصیرت و تقوا و اسلام دوستی دست در دست یکدیگر در راستای اهداف نظام گام برداشتند و با پیروی از ولایت فقیه در مقابل تمامی توطئه های دشمنان ایستادگی کردند.

دانشی گفت: کسانی که به اختلافات دامن می زنند مزدور بیگانگان و دشمن ملت هستند.

وی افزود: ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) بر اساس احکام اسلامی قیام کرد و براساس اسلام کشور را اداره کرد و قرآن را راهنمای خود قرار داد تا توانست الگویی برای کشورهای جهان شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: مردم سیستان و بلوچستان امسال نیز با حضور گسترده و باشکوه خود در راهپیمایی 22بهمن بار دیگر وفاداریشان را به نظام و ولایت به نمایش خواهند گذاشت.

وی حضور بیش از سه هزار خبرنگار در آیین راهپیمایی 22 بهمن را نشانگر حساسیت آن برشمرد و گفت: حضور هر ایرانی مشت محکمی بر دهان ابرقدرتها است.

  در این مراسم تعدادی از شاعران بلوچ اشعارسروده خود را در وصف امام و انقلاب قرائت کردند.طبقه بندی: اخبار شهرستان ایرانشهر،  اخبار اداره ی كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،  گزارش،  فرهنگی،  اجتماعی،  اخبار استان، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه