تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس - مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر گفت: تاکنون 31 طرح پرورش مرغ گوشتی در ستاد طرح توسعه بخش کشاورزی این شهرستان به تصویب رسیده است.ˈمجتبی پیریˈ روز دوشنبه در نشست ستاد طرح توسعه بخش کشاورزی شهرستان ایرانشهر با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان، افزود: با اجرا شدن این 31 طرح سالیانه بیش از 600 هزار قطعه مرغ گوشتی در سطح شهرستان ایرانشهر تولید می شود که نقش بسیار مهمی در تامین گوشت سفید استان خواهد داشت.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح ها 100 میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

مدیر جهادکشاورزی ایرانشهر اضافه کرد: اکنون شش واحد مرغداری در این شهرستان فعال است که سالانه هزار تن مرغ تولید و به بازار مصرف عرضه می کنند.

وی اظهار داشت: در اجرای طرح توسعه بخش کشاورزی در شهرستان ایرانشهر تاکنون 205 طرح با اعتبار 200 میلیارد ریال به تصویب رسیده که ازاین تعداد 50 طرح با اعتبار 30 میلیارد ریال اجرا شده و طرحهای باقی مانده در حال تکمیل پرونده در بانک هستند.

پیری همچنین وجود کشتارگاه طیور با ظرفیت کشتار دو هزار قطعه در ساعت را ظرفیت بسیار خوبی برای مرغداریها و پرورش دهندگان مرغ در این شهرستان ذکر کرد و گفت: شهرستان ایرانشهر با راه اندازی این تعداد مرغداری توان تامین گوشت سفید استان سیستان و بلوچستان را دارد.طبقه بندی: اخبار،  اقتصادی،  گزارش،  اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه