تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس -مدیر کمیته امداد ایرانشهر گفت: 40 پایگاه در طرح اوقات فراغت برای دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد فعالیت می کنند.محمدعلی تراقویی اظهار داشت: امسال 40 پایگاه برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد در ایرانشهر پیش بینی شده است.وی افزود: برنامه های فرهنگی و آموزشی مختلف از جمله برپایی کلاس های تقویتی، مشاوره تحصیلی، بوستان قرآن، رقابت های ورزشی برای دانشجویان و دانش آموزان زیر پوشش کمیته امداد ایرانشهر اجرا می شود.

تراقویی گفت: جوانان و نوجوانان می توانند ساعات بیکاری خود در تعطیلات تابستان را با شرکت در کلاس های آموزش احکام، قرآن، صنایع دستی و استفاده از برنامه های علمی و ورزشی ارائه شده در پایگاه های اوقات فراغت پر کنند.

مدیر کمیته امداد ایرانشهر با تاکید بر حمایت از دانش آموزان بی بضاعت بیان کرد: 90 دانش آموز از شهرستان های دلگان، سرباز، نیکشهر، مهرستان و ایرانشهر واقع در جنوب سیستان و بلوچستان در مجتمع فرهنگی علی ابن ابیطالب(ع) کمیته امداد این شهرستان اسکان دارند.

تراقویی افزود: حدود دو میلیارد ریال در سال تحصیلی 92-91برای تجهیز فضای داخلی این مجتمع و برگزاری کلاس های آموزشی، تقویتی و تامین خوراک دانش آموزان مستقر در آن هزینه شده است.

وی اظهار داشت: مجتمع علی ابن ابیطالب(ع) کمیته امداد ایرانشهر با هدف ارتقای سطح تعلیم، تربیت و آموزش دانش آموزان مناطق روستایی جنوب سیستان و بلوچستان دایر شده است.

گفتنی است؛ در حال حاضر شش هزار دانش آموز و دانشجو در شهرستان ایرانشهر از خدمات کمیته امداد استفاده می كنند.

طبقه بندی: اخبار،  اجتماعی،  اخبار استان،  گزارش،  اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه