تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهرپرس_مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: هزار و 385 قطعه پرنده از ابتدای امسال تاکنون توسط یگان حفاظت از متخلفان در سراسر استان کشف و ضبط شده است.

ˈخسرو افسریˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نیروهای یگان حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان در این مدت با برنامه ریزی ها و هماهنگی های انجام شده و تشکیل گروه های کاری فوری، محقق و عملیاتی موفق به کشف و ضبط پرندگان مینا، طوطی سبز و فنج از متخلفان زیست محیطی شدند.

وی اظهار داشت: پرندگان کشف شده از متخلفان شامل 751 قطعه مینا، 134 قطعه طوطی سبز و 500 قطعه فنج بوده است.

وی گفت: یگان حفاظت برنامه ریزی های مطلوبی در رابطه با نحوه بکار گیری نیروها با داشتن تخصص های متنوع، شناسایی نقاط پر تردد متخلفان و زمانهای تقریبی انجام تخلف های زیست محیطی انجام داده است.

http://media.irna.ir/1392/13920528/80779600/80779600-4768244.jpg

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان افزود: شش پرونده جداگانه بر اساس عملیات ها و اقدامات مجزای یگان حفاظت برای پرندگان مکشوفه در این مدت تشکیل شده است.

افسری ادامه داد: گونه های کشف شده بلافاصله برای انجام اقدامات زیست محیطی و حفاظتی شامل بیومتری، شناسایی خانواده، تیره و گونه، بررسی سلامت و در مواردی علامت گذاری (حلقه گذاری) به محل قرنطینه محیط زیست استان انتقال یافتند.

وی گفت: پرونده های متخلفان بطور همزمان بر اساس مستندات، مدارک مربوطه و قوانین موجود توسط بخش حقوقی اداره کل محیط زیست سیستان و بلوچستان تکمیل و بمنظور صدور رای به مراجع قضایی ارجاع می شود


طبقه بندی: اخبار،  گزارش، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه