تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس - حجت الاسلام حسین طاووسی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در ایرانشهر اظهار داشت: تقوا مانند سپری است که مومن را در برابر تیرهای گناه آلود شیطانی محفوظ می‌دارد.

امام جمعه ایرانشهر بیان کرد: مرزها و معیارهای اجتماعی هر وقت شکسته شد، باید احساس خطر کنیم.وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم روش تربیتی ائمه را به عنوان یک الگو در تمامی ابعاد آن مورد توجه و مطالعه قرار داده و از آن بهره‌ ببریم.خطیب نماز جمعه ایرانشهر با اشاره به چهارمین همایش خورشید ولایت در ایرانشهر افزود: ایرانشهر نیاز به امنیت جاودانه دارد، در ایرانشهر ولایتمدار وقوع حتی یک اتفاق هم قابل قبول نیست.وی خاطرنشان کرد: باید به جای پرداختن به تغییر و تحولات مدیران و تلاش برای آوردن مدیران بومی، به وظیفه اصلی و ذاتی خود مشغول باشید.

امام جمعه ایرانشهر خطاب به دولتمردان اذعان داشت: نباید حرف‌های توهی‌ آمیز آمریکایی‌ها را تحمل کرد.طاووسی گفت: به بزرگان، سران طوایف، علما و غیره می‌گوییم اجازه ندهید شهر مقدس و ولایی ما خدشه‌دار شود.

طاووسی گفت: چرا رئیس جمهور آمریکا به خود اجازه می‌دهد تا ضمن تکرار تهدیدات و ادبیات تجاوزگرانه، به ملت بزرگ و مقامات مملکتی و ریاست جمهوری توهین کند.

خطیب نماز جمعه ایرانشهر همچنان خطاب به دولتمردان اذعان داشت: ملت ایران 34 سال انواع تحریم‌ها را تجربه کرده و با افتخار و سربلندی پشت سر گذاشتند، بدانید تضعیف ایران با اظهارات مغرضانه‎ای همچون خالی بودن صندوق ذخیره ارزی و 50 درصد مردم زیر خط فلاکت هستند، کسی را بالا نمی‌برد بلکه موقعیت کشور را به خطر می‎اندازد. و تیم مذاکره‌کننده را در مذاکرات در موضع ضعف قرار می‌دهد.

امام جمعه ایرانشهر با اشاره به نشست اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی با مقام معظم رهبری و تاکید بر سپرده شدن مهندسی فرهنگی کشور به آنان، گفت: در حال حاضر چند وزارت خانه و نهاد و سازمان به طور مستقیم و غیرمستقیم ، متولی امور فرهنگی در کشور هستند؟

وی افزود: وزارت عریض و طویل ارشاد در کدام جایگاه عملکردی فرهنگی نقش می‌آفریند؟ بیایید با بازسازی فرهنگی در خود، بازسازی فرهنگی جامعه را محقق کرده و از ما و من‌ها دست بكشند .

طبقه بندی: اخبار،  گزارش،  اخبار شهرستان ایرانشهر، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه