تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


به مناسبت مبعث پیامبر(ص)؛
 رقابت بوكسورهای سیستان و بلوچستان با تیم ملی در زاهدان برگزار می شود
زاهدان - رییس هیات بوكس سیستان و بلوچستان گفت: اعضای تیم ملی بوكس جمهوری اسلامی در سفر به زاهدان فردا به مناسبت مبعث پیامبر گرامی اسلام(ص) به مصاف بوكسورهای این استان خواهند رفت.

'حسین ثوری' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات برای نخستین بار با حضور 10 نفر از بوكسورهای سیستان و بلوچستان و 10 نفر از بوكسورهای عضو تیم ملی جمهوری اسلامی در سرسرای شهید فهمیده ورزشگاه 17 شهریور زاهدان برگزار خواهد شد......

وی اظهار داشت: بوكسورهای سیستان و بلوچستان و تیم ملی در 10 وزن به مدت یك روز با هم به رقابت خواهند پرداخت.

 رییس هیات بوكس سیستان و بلوچستان گفت: مربیان تیم ملی در سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) در جریان برگزاری مسابقات بوكس در زاهدان با قابلیت های بسیار خوب بوكسورهای این استان آشنا خواهند شد.

 وی افزود: 750 نفر بوكسور بیمه شده در تمام شهرستان های سیستان و بلوچستان مشغول فعالیت ورزشی هستند.

 ثوری اظهار داشت: با توجه به اینكه مربیان این رشته ورزشی در سیستان و بلوچستان بیشتر تمركزشان را معطوف به ارتقای تاكتیكی و فنی بوكسوران كرده اند، امیدواریم در آینده ای نزدیك شاهد كسب مدال های طلا از سوی بوكسورهای استان در مسابقات بین المللی باشیم.

 وی افزود: هم اكنون باشگاه های بوكس در شهرستان های زاهدان، خاش، زابل، چابهار و ایرانشهر در زمینه تربیت ورزشكاران این رشته ورزشی فعالیت می كنند.
طبقه بندی: ورزشی، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه