تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس - پروژه EPC به عنوان مرکز سوخت گیری هواپیمایی ناحیه ایرانشهر همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مورد بهره برداری قرار گرفت.

پروژه EPC که در واقع مخفف کلمات Engineering & Procurement & Construction است به پروژه هایی اطلاق می شود که درآن تمام فعالیتها از طراحی پروژه گرفته تا خرید تمامی اقلام مورد نیاز، نصب، اجرا، پیش راه اندازی و راه اندازی آن به طور کامل به عهده پیمانکار بوده و به طور خلاصه پیمانکار پس از عقد قرارداد و طی زمان معین شده، پروژه را باید به صورت کامل به کارفرما تحویل دهد.

در این بین کارفرما با تسهیل کار خود و محول کردن انجام تمام کارها به پیمانکار عملاً نقش مدیریتی و نظارتی پروژه را ایفا می کند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار ، در این مراسم که با حضور معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر، مدیر فرودگاه، مسوولان شرکت و مقامات محلی برگزار شد ، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار گفت: پروژه EPC ناحیه ایرانشهر با اعتباری بالغ بر 107 میلیارد ریال برای استفاده فرودگاه ایرانشهر آماده و راه اندازی شده است.

عبدالله گیتی منش افزود: کلنگ احداث تاسیسات سوختگیری هواپیمایی با مساحت 1200 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 31 میلیارد و 589 میلیون ریال در ناحیه ایرانشهر بر زمین زده شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در ادامه خاطرنشان ساخت: علاوه بر مرکز مذکور پروژه احداث مخازن و ساختمان های جانبی انبار نفت با هزینه ای بالغ بر 58 میلیارد و 368 میلیون ریال و ساختمان اداری ناحیه ایرانشهر نیز با هزینه ای بالغ بر 17 میلیارد و 44 میلیون ریال همزمان آغاز شده است.

به گفته وی پیش بینی می شود اجرای پروژه های فوق در 450 روز کاری به اتمام برسد.

گفتنی است، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چابهار یکی از مناطق 37 گانه کشور است که از سال 78 از منطقه زاهدان جدا شد.

این شرکت دارای سه ناحیه مرکزی، نیک شهر و ایرانشهر است که خدمات توزیع پخش فراورده های نفتی در 9 شهرستان چابهار، کنارک، سرباز، نیکشهر ، قصرقند، فنوج، ایرانشهر،دلگان و مهرستان را بر عهده دارد.ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه