تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس - امام جمعه مسجد حقانیه اهل سنت ایرانشهر از تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) در برقراری امنیت و دستگیری گروههای تروریستی و سایر عوامل ناامنی قدردانی کرد.مولوی ˈعبدالصمد دامنیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: گروه تروریستی که با هدف خرابکاری و انجام اعمال جنایتکارانه وارد استان شده بودند به همت برادران عزیز و تلاشگر اداره اطلاعات شناسایی و دستگیر شدند که این تلاشها جای تقدیر دارد.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی افراد ناآگاه و نادان تحت تاثیر افکار پلید دشمنان قرار می گیرند و برای خشنودی اربابان خود به جان و مال برادران و خواهران مسلمان می افتند و به هیچ مسلمانی اعم از شیعه و سنی رحم نمی کنند.

امام جمعه مسجد حقانیه اهل سنت ایرانشهر همچنین با تاکید بر برخورد جدی با عوامل شرارت و ناامنی در ملا عام گفت: مجازات یک سارق و یا قاتل در ملا عام درس عبرتی برای دیگران می شود.

مولوی دامنی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نیز قدردانی کرد و گفت: ملت ایران با این حضور باشکوه حمایت قاطع خود را از نظام اسلامی اعلام کردند.

وی از مسوولان خواست در زمینه تامین امنیت و اشتغال جوانان بیشتر تلاش کنند.

امام جمعه مسجد حقانیه اهل سنت ایرانشهر با اشاره به شخصیت گرانقدر و با عظمت پیامبر بزرگوار اسلام (ص) اظهار داشت: رسول گرامی اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) پیامبر رحمت و مهربانی و عطوفت بودند و همواره بر حفظ جان و مال و شخصیت و آبروی مردم به ویژه مسلمانان تاکید می فرمودند، پیروان واقعی آن حضرت نیز هیچگاه به جان و مال مومنان ضرر نمی رسانند.

وی تصریح کرد: کسانی که جنایت می کنند و خون مسلمانان بی گناه را بر زمین می ریزند مسلمان نیستند و در دایره اسلام جایگاهی ندارند.

شهرستان ایرانشهر واقع در 340 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان در چند ماه گذشته دستخوش ناامنی های متعدد از جمله سرقت، درگیری طایفه ای و آدم ربایی شده بود که با تلاش نیروهای امنیتی، انتظامی و قرارگاه منطقه ای نیروی زمینی سپاه پاسداران اعضای دو باند تروریست و شرارت دستگیر و اکنون از امنیت خوبی برخوردار شده است.

دستگیری چند باند سارقان مسلح و عادی از سوی ماموران انتظامی در شهرستان ایرانشهر تاثیر مطلوبی بر ایجاد امنیت و کاهش سرقت ها داشته است.


ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه