تبلیغات

به وبلاگ ایرانشهر پرس خوش آمدید امیدوارم لحظات خوبی رادراین وبلاگ داشته باشید.


ایرانشهر پرس - معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: تمهیدات لازم برای زیبا سازی و آماده سازی شهر به منظور استقبال و پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی اندیشیده شده است.

نبی بخش داوودی روز یکشنبه در نشست مشترک دهیاران بخش های بمپور و مرکزی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: شهرستان ایرانشهر به لحاظ قرار گرفتن در مسیر چابهار همه ساله در تعطیلات نوروزی میزبان جمع کثیری از هموطنانمان است.

وی با بیان اینکه حضور گردشگران و میهمانان نوروزی در این شهرستان فرصت بسیار مناسبی است، گفت: باید آحاد مردم به ویژه دهیاران در روستاها تلاش کنند تا با ایجاد شرایط و امکانات مطلوب خاطره خوشی را در ذهن مسافران ثبت کنند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر اظهار داشت: این شهرستان دارای بیش از یکصد اثر تاریخی، فرهنگی و گردشگری است که در مناطق مختلف از جمله روستاها پراکنده هستند و باید زمینه حضور گردشگران را برای بازدید از این مکانها فراهم کنیم.

داوودی تصریح کرد: ما باید بنحو شایسته ای زمینه را برای حضور مسافران و گردشگران فراهم کنیم تا هموطنان این شهرستان را برای سفر انتخاب کنند.

وی گفت: مردم روستاها می توانند صنایع دستی و تولیدات خود را در این ایام عرضه کنند.
طبقه بندی: اجتماعی،  گزارش،  فرهنگی، 
ارسال توسط رسول دیناری
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد فغالیت های شهرداری شهرستان ایرانشهر؟

پیوند های روزانه
اخبار كوتاه